Jak vybrat tu pravou? Aby Vám dělala radost každý den a byli jste s ní spokojeni i po letech! Praktické rady pro výběr vířivky.

Hydromasáž v horké vodě je relaxací pro tělo i duši a oceníte ji obzvlášť v chladném počasí. Uvažujete o koupi vířivky, líbí se vám venkovní varianta, ale bojíte se, že bude nepraktická? Naopak, má mnoho výhod a rozhodně nemusí stát v zimě ladem.

Relaxujte ve vířivce po celý rok

Vybavujete si ten příjemný pocit uvolnění po návštěvě vířivky? Je dokázáno, že její pravidelná návštěva zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost a pomáhá bojovat proti psychosomatickým potížím. Navíc prohřeje a uvolní pohybový aparát, který je často namáhán zejména u sportovců a lidí s náročným povoláním. Venkovní vířivka dovede poskytnout příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu, zejména v zimě, kdy tělo není schopno dobře odolávat stresu a organismus je náchylnější k fyzickým i psychickým nemocem. Tak proč si tyto benefity nedopřát klidně každý den v pohodlí domova?

Jak vybrat tu pravou

Především při koupi venkovní vířivky byste neměli šetřit na kvalitě. Při výběru upřednostněte kvalitní akrylát, který odolává venkovním nízkým teplotám (některé modely až do -20°C) a přitom dokáže udržet požadovanou teplotu vody. Odolnější jsou trysky bez silikonu, vydrží Vám déle. Nezaměřujte se ani tak na počet trysek, jako na jejich rozmístění. Vybírejte si je tak, aby působily na určitá místa vašeho těla, která jsou nejvíce zatěžována. Luxusní vířivky standardně disponují chromosystémem určený pro terapii barvami. Jistě uvítáte automatickou filtraci, která zajistí vždy krásně čistou vodu ve vířivce. Z ovládání nemusíte mít strach, je intuitivní, takže Vám nebude připadat složité. U nás na showroomu si můžete vyzkoušet vířivky předem, abyste si na vlastní kůži zažili, jak vám daná vířivka vyhovuje.

Máte možnost si detailně prohlédnout různé typy, využít bezplatného odborného poradenství a vyzkoušet si, jaká vířivka vyhovuje právě vašim potřebám. Neodkládejte své sny na potom, splňte si je nyní! Objednejte si termín, který se vám hodí, nebo se k nám rovnou vydejte.